Studax B onderuit tegen Westouter
Het was een hartelijk weerzien met enkele oud-spelers van Studax B, die nu bij Westouter actief zijn. Gunnar maakte na blessureleed zijn comeback en ook Gilles was voor de gelegenheid van de partij.
Studax B begon sterk aan de wedstrijd en liet in de eerste helft het beste voetbal zien. Met vlotte combinaties werd er regelmatig gevaar gecreëerd. Na een vrije trap van Sile kwam de afvallende bal bij Reinout terecht, die uithaalde. De keeper kon de bal nog net over tikken. Even later kreeg Sile een kans vanop afstand na een mooie aflegger van Benny, maar zijn schot belandde op de paal.
Toch was het Westouter dat tegen de verhoudingen in op voorsprong kwam. Een misverstand tussen Robin en Arne op een diepe bal liet de aanvaller van Westouter toe om eenvoudig af te werken: 1-0 na tien minuten. Niet veel later leidde een slechte inspeelpas tot een tweede kans voor Westouter. Ze konden de flank aflopen en voorzetten, waarna de bal over Robin in doel werd getikt: 2-0 na 25 minuten.
Studax probeerde nog voor rust de aansluitingstreffer te maken. Lucas zette goed door op de flank en leverde een prima voorzet af, maar Benny kon niet goed koppen. Enkele afstandsschoten zorgden nog voor dreiging, waaronder een knal van Jeffrey van buiten de zestien. De keeper tikte de bal nog tegen de paal.
Ruststand: 2-0.
Ook in de tweede helft kwam Studax B scherp uit de kleedkamer, maar het lukte niet om dat overwicht om te zetten in doelpunten. Het spel werd rommeliger aan beide kanten en echte kansen bleven uit. Op een lange vrije trap van Dylan kon Tjörven nog koppen, maar zijn poging was te zwak.
Westouter sloeg opnieuw toe via een snelle counter. De verdediging kon de eerste poging nog afweren, maar de bal werd niet goed weggewerkt en de 3-0 was een feit. In de slotfase werd het zelfs nog 4-0. Bij een corner kreeg een Westouter-speler te veel ruimte en kopte beheerst in het zijnet.
Eindstand: 4-0. Een (te) harde uitslag voor Studax B, dat nochtans goed begon maar zichzelf niet kon belonen.